• Prijímacie skúšky na SŠ

• Aktuálne informácie pre šk. rok 2023/24

Podávanie prihlášok

do 20. 3. - Zákonný zástupca žiaka podáva prihlášku (elektronickú alebo papierovú) na všetky študijné a učebné odbory (talentové aj netalentové) riaditeľovi SŠ prostredníctvom ZŠ.

1. kolo prijímacích skúšok

25. 3. - 19. 4.    Overenie športového výkonu - prvá fáza talentových skúšok na Stredné športové školy.

26. 4. - 30. 4.     1. kolo 1. termín talentových skúšok a overenie zdravotnej spôsobilosti pre Stredné športové školy (2. fáza).

2. 5. - 3. 5.       1. kolo 1. termín prijímacích skúšok (vrátane osemročných gymnázií).

6. 5. - 7. 5.     1. kolo 2. termín prijímacích skúšok (vrátane osemročných gymnázií).

9. 5. - 13. 5.   1. kolo 2. termín talentových skúšok a overenie zdravotnej spôsobilosti pre Stredné športové školy (2. fáza).

2. kolo prijímacích skúšok

do 6. 6. - SŠ zverejní konanie 2. kola prijímacích skúšok