• POZOR! Zmena organizácie vyučovania

• V stredu 13. 4. 2022 budú mať žiaci 3 vyučovacie hodiny. Po obede, ktorý bude výnimočne o 10,30 hod., sa žiaci spolu s triednymi učiteľmi presunú na Námestie sv. Cyrila a Metoda, kde sa o 11,15 hod. začne  KRÍŽOVÁ CESTA. Po jej skončení, približne o 12,00 hod., bude rozchod domov.

ŠKD a ZUŠ v tento deň nebude, preto prosíme rodičov, aby pre svoje deti prišli o 12,00 hod. k cerkvi.

• Krížová cesta

• Sredečne pozývame rodičov, starých rodičov a priateľov školy v stredu 13. 4. 2022 na KRÍŽOVÚ CESTU, ktorá sa začne o 11,15 hod. na Námestí sv. Cyrila a Metoda (pri soche Cyrila a Metoda).

• Rozprávkový hrniec

• Videli ste už hrniec, v ktorom sú rozprávky? My sme takýto hrniec mali v škole vo štvrtok 7.4.2022. Priniesli ho k nám herci prešovského divadla Portál. V predstavení  Rozprávkový hrniec sa pomiešali rôzne rozprávky a my, žiaci prvého stupňa,  sme pomáhali  ich roztriediť. Prestavenie bolo zaujímavé, zábavné a páčilo sa nám, že sme sa do hrania mohli aj zapojiť . Ďakujeme za umelecký zážitok :)

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka Cirkevnej spojenej školy udeľuje dňa 6. 4. 2022 riaditeľské voľno pre žiakov 1. až 8. ročníka.

Dôvod: Testovanie 9 - 2022

Vyučovanie bude opäť pokračovať vo štvrtok 7. 4.  2022.

• Oznam k zápisu do 1. ročníka

• Vážení rodičia!

Elektronická prihláška k zápisu do 1. ročníka je zapnutá od 1. apríla do 30. apríla.

Nájdete ju v okne Žiaci a rodičia/ Predškoláci/ Elektronická prihláška do 1. ročníka  alebo v ozname Zápis do 1. ročníka.

• Beseda s policajnou preventistkou

• V dňoch 22.3 a 23.3. 2022 mali žiaci prvého a druhého stupňa našej školy stretnutie s preventistkou OR PZ v Trebišove mjr. Ing Irenou Hankoščákovou. Dozvedeli sme sa veľa nových a zaujímavých vecí. Pani majorka nám vysvetlila slová, ktoré možno často počujeme, no nerozumieme im. Pripomenula aj to, aby sme sa správali zodpovedne pretože dodržiavanie pravidiel je veľmi dôležité nielen pre naše zdravie, bezpečnosť, ale aj pre zdravie a bezpečnosť iných.