• Medovníkový domček

• Rozprávky bratov Grimmovcov už roky pútajú čitateľov. Nezbedný žiak Florián ich poplietol, čím zabavil nielen našich žiakov 1. – 5.ročníka, ale aj všetkých divákov (detských i dospelých) na predstavení Medovníkový domček. V nádhernej historickej budove Divadla Jonáša Záborského v Prešove dňa 30.5.2022 sme sa zasmiali, pospievali si i nenápadne pokyvkali hlavou, či nohami J. V Prešove sme navštívili aj Katedrálu sv. Jána Krstiteľa a prešli sa Hlavnou ulicou.

• Koncert ku Dňu matiek

• Si tu stále pre mňa, nikdy nie si natoľko zaneprázdnená, aby si sa so mnou nemohla rozprávať. Keď neviem kam ísť, počujem Tvoje tiché usmernenie. Keď potrebujem priateľa, šepneš: „Tu som“. Keď potrebujem útechu, povieš: „Poď ku mne“.

Pán Ťa požehnal, aby si bola požehnaním pre druhých.  MOJA MAMA

Dňa 17.5. pripravili žiaci našej školy nádherný program pre svoje mamky, babky a ďalších milovaných. Bolo to koncertné vystúpenie žiakov ZUŠ sv. Cecílie spojené s výstavou výtvarných prác a scénka, pesnička a tančeky žiakov ZŠ Sv.Rodiny. Potlesk a radosť na tvárach divákov značili, že výkon detí bol úžasný a nezabudnuteľný.