• Exkurzia v Trebišovských kasárňach

• Dňa 4.5.2023 sa žiaci 1. až 4. ročníka zúčastnili exkurzie v Trebišovských kasárňach, kde strávili vzrušujúce dopoludnie plné aktivít. Okrem pestrého, zábavného programu sa žiaci aj mnohému priučili. Na vlastnej koži si vyskúšali hľadanie predmetov pomocou detektoru kovov, mali možnosť nasadiť si plynovú masku a ochranný odev, ale najpamätnejším zážitkom bola určite prehliadka vnútorných priestorov rôznych typov tankov. Celá akcia mala medzi deťmi obrovský úspech a veríme, že si ju ešte niekedy zopakujeme.

• Školský pohár SFZ - futbal žiačok ZŠ

• Centrum voľného času v Trebišove usporiadalo okresné kolo v malom futbale – školský pohár SFZ – žiačok. Okresné kolo sa odohralo v športovom areáli FK Slavoj Trebišov. Naše žiačky v silnej konkurencii po obrovskej  bojovnosti obsadili vynikajúce 2. miesto, keď od obhajoby minuloročného prvenstva a hlavne postupu na krajské kolo nás delil iba „kúsoček“.

Súpiska: Margaréta Iľková, Anna Mária Ančočiková, Alexandra Bajúsová, Karolína Bohúňová,  Nina Krupska, Alžbeta Macková, Natália Maslišová, Nela Stanková, Karolína Suchá.

Mgr. Tomáš Madár