• Biblická súťaž a Biblická olympiáda - krajské kolo

• 18. a 19. apríla 2023 sa v Košiciach uskutočnilo krajské kolo Biblickej súťaže v dvoch kategóriách.

V kategórii A reprezentovali našu školu žiaci prváci Ela Uličianska, Timotej Molnár a druhák Matúš Mihajlo, ktorí v silnej konkurencii obsadili nie veľmi populárne 4. miesto.

B kategóriu zastupovali tretiaci Marek Mihajlo, Michal Čopík a Michal Vojčík a ziskom 3. miesta si zabezpečili postup na metropolitné (celoslovenské) kolo, ktoré sa uskutoční v Juskovej Voli.

Krajské kolo Biblickej olympiády sa konalo 25. apríla 2023.

Margaréta Iľková, Dominik Balog a Patrik Balog, ktorí nás reprezentovali v 1. kategórii, sa umiestnili na 2. mieste a len o vlások (3 body) im uniklo 1. miesto.

• Deň Zeme

• V piatok 21. apríla 2023 naša škola oslávila Deň Zeme. Niekedy je náročné uvedomiť si skutočnosť, že my všetci sme súčasťou prírody a niekedy bezhlavo nakupujeme a produkujeme odpad. Naši žiaci sa tešili, že tento školský deň bol iný ako tie bežné a zároveň sa veľa naučili. Žiaci absolvovali na hodinách rôzne aktivity s environmentálnou tematikou a zbierali nečistoty na školskom dvore a v okolí školy. Bol to vydarený a poučný deň pre všetkých.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň Zeme.

• Výchovný koncert

• 20. apríla 2023 sa v spoločenskej miestnosti priestoroch Spojenej školy konal výchovný koncert pod názvom Koncert menom Láska. Toto podujatie si pripravil a zrealizoval finalista súťaže Slovensko hľadá SuperStar 2 Martin Krausz. Gospelové a popové piesne od slovenských a zahraničných spevákov striedalo hovorené slovo.

• Vesmír očami detí - okresné kolo

• V celoslovenskej výtvarnej súťaži, ktorú organizuje SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ v Hurbanove, Vesmír očami detí, žiačka 8. ročníka Lenka Škovranová, obsadilla s prácou "V božej milosti" 4. miesto a postúpila do celoslovenského kola tejto súťaže.

• Geografická olympiáda - okresné kolo

• V CVČ Trebišov sa 31. 3. 2023 uskutočnilo okresné kolo geografickej olympiády. Našu školu reprezentovalo 6 žiakov v dvoch kategóriách.

Úspešným riešiteľom v kategória E sa stal Dominik Balog, ktorý s počtom bodov 72 obsadil 6. miesto.